Queenswood Navarra wall unit w/ drawer dark green NVR1000-DG
  • Load image into Gallery viewer, Queenswood Navarra wall unit w/ drawer dark green NVR1000-DG
Regular price
₱51,152.00
Sale price
₱51,152.00
Regular price
Sold out
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
BRAND
  • Queenswood
DETAILS
  • ORIGIN: China
  • PRODUCT DESCRIPTION: NAVARRA 1000mm wall unit with drawer
  • MODEL No.: NVR1000-DG
  • FINISH/COLOUR: Dark Green
  • DIMENSIONS: 990 x 545 x 520mm
INCLUDED MATCHING PARTS
  • K5373T KOHLER Forefront countertop basin 575 x 410mm