Queenswood Loca wall unit with drawer khaki QW223LC900L-KH
  • Load image into Gallery viewer, Queenswood Loca wall unit with drawer khaki QW223LC900L-KH
Regular price
₱57,136.00
Sale price
₱57,136.00
Regular price
Sold out
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
BRAND
  • Queenswood
DETAILS
  • ORIGIN: China
  • PRODUCT DESCRIPTION: LOCA 900mm wall unit with drawer
  • MODEL No.: QW223LC900L-KH
  • FINISH/COLOUR: khaki
  • DIMENSIONS: 890 x 000 x 370 mm- wall unit, 900 x 520 x 12mm – ceramic slab