Kohler Roll Holder Fairfax Brushed Bronze K12157T-BV
Regular price
₱10,116.00
Sale price
₱10,116.00
Regular price
Sale
Sold out
Unit price
/
per
Shipping
calculated at checkout.
Default Title - Sold out
Error
Quantity must be 1 or more
Sold out
This item is a deferred, subscription, or recurring purchase. By continuing, I agree to the
cancellation policy
Adding product to your cart
BRAND
Kohler
SERIES
Fairfax
DETAILS
ORIGIN: USA/CHINA
SERIES: FAIRFAX
PRODUCT DESCRIPTION: Tissue holder
MODEL No. K12157T-BV
FINISH/COLOUR: VIBRANT BRUSHED BRONZE
DIMENSIONS: 86mm x 165mm x 121mm